Katarína Marenčák

  • #všetky
  • #WorkTransitionCEE
  • #digitalizácia
  • #projekty
Katarína Marenčák Projektová manažérka Absolvovala Fakultu manažmentu Univerzity Komenského. V RÚZ pôsobí od roku 2020 na pozícii Projektovej manažérky. Riadi a koordinuje európske projekty, je tajomníčkou podvýboru pre digitálnu ekonomiku, no zastrešuje aj komunikáciu so zahraničnými partnermi, autoritami a odbornými inštitúciami. Vďaka skúsenostiam z oblasti online marketingu je aj súčasťou komunikačného tímu RÚZ.
Ďaľší členovia tímu
Press & Comms
Tlačové a komunikačné oddelenie +421 2 33014280 Zodpovedá za externú komunikáciu RÚZ s médiami a jednotlivými novinármi prostredníctvom odpovedí na ...

Lorem Ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus ac arcu nec nulla aliquet dignissim. Sed malesuada interdum varius. Sed pharetra lobortis ultricies. In sit amet lorem hendrerit, egestas metus non, mattis diam. Vivamus fringilla vulputate mauris, in placerat sem malesuada ut. Praesent at metus in lacus congue pulvinar. Quisque molestie et est sit amet ultrices. Sed congue, eros vitae iaculis tincidunt, sapien augue rutrum nisi, sed venenatis neque est quis nibh.

WorkTransitionCEE

Zapojením zástupcov zamestnávateľov a zamestnancov z Rumunska, Maďarka a Slovenska chce WorkTransitionCEE zdôrazniť, aké kritické budú nasledujúce roky z hľadiska zmien na pracovnom trhu v novom svete práce. Projekt konkrétne zdôrazňuje dôležitosť efektívneho sociálneho dialógu na európskej a národných úrovniach a zameriava sa na možnosti implementácie Autonómnej rámcovej dohody o digitalizácii s cieľom optimalizovať jej prínosy a lepšie čeliť výzvam digitalizácie.